• این بخش به زودی فعال خواهد شد
xلطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
پربازدیدترین ها
  • مطالب

  • جمعه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۴
  • نویسنده: پایگاه نار

2557
بازدید


حضور جک میور معاون پذیرش دانشگاه SCAD در دانشگاه تهران

SCADکجاست؟ 

حضور جک میور، معاون پذیرش دانشگاه SCAD در تالار شهید آوینی پردیس هنرهای زیبای دانشگاه تهران، دیروز چهارشنبه 9 اردیبهشت، هنرجویان بسیاری را گردهم آورد.
جک میور مسئول بخش پذیرش دانشجویی دانشگاه SCAD دیروز به دانشگاه تهران آمد تا درباره ی نحوه ی گردآوری پورتفولیو، و چگونگی اقدام برای پذیرش در دانشگاه های معتبر صحبت کند. او هم چنین به معرفی دانشگاه ساواناSavannah College of Art and Design  پرداخت.

درباره ی دانشگاه ساوانا

http://www.scad.edu
ساوانا دانشگاهی خصوصی است که در سال 1978 تاسیس شد.و از آن سال در مقاطع لیسانس و فوق لیسانس به جذب دانشجو می پردازد.  در چهار پردیس این دانشگاه در امریکا، هنگ کنک و فرانسه، رشته های تصویرسازی، انیمیشن، اینتراکتیو تکنولوژی، ویدئو گرافیک و جلوه های ویژه، گرافیک، سینما و فیلم برداری، مد و فشن فعال تر و شاخص هستند. وضعیت سایر رشته ها در سایت رسمی دانشگاه ساوانا، با دانشگاه های دیگر امریکا مقایسه گشته و امتیازبندی شده است. در مقایسه ی کلی و با در نظر گرفتن تمام عوامل، این دانشگاه یازدهمین دانشگاه معتبر شناخته شده است.
http://www.usnews.com/education/online-education/bachelors/rankings
 

این دانشگاه به استقبال ایده های نو می رود. و افراد خلاق را چه در جایگاه دانشجو و چه در مقام همکار جذب می کند. و به همین منظور نماینده و مسئول بخش پذیرش دانشجویی خود را به کشورهای مختلف می فرستد تا دانشجویان را دعوت به ادامه ی تحصیل کنند. امسال جک میور به تهران آمد.
 

جک میور گفت: ساوانا دانشگاهی است که تنها با هدف آماده کردن دانشجوبان با استعداد برای فضای حرفه ای و کار بوجود آمده است.
دانشگاه در همه ی رشته ها، هنرهای تصویری و نمایشی، دیزاین، معماری، تاریخ هنر اصرار دارد تا با توجه ای ویژه و مستقل هر رشته، هنرجویان را تربیت کند. برگزاری کلاس های این کالج جز در پردیس هاش به طور مجازی و در  SCAD E-learningنیز برقرار است. رویکرد ویژه ی دانشگاه  ساوانا موجب گشته تا پرتفولیو افراد را با به ارزشگذاری خلاقیت و پتانسیل (درکنار مهارت و سابقه) مورد بررسی قرار دهند. 
تشویق افراد و دانشجویان ایران به بررسی وضعیت ادامه تحصیل در ساوانا، هدف اصلی جک میور از این سفر است. محور صحبت هایش گرچه همین دعوت بود اما  در این مراسم در مورد رشته های مختلف و ماهیتشان، امکان گذران دوره ی کارآموزی دانشجویان در دانشگاه های سایر کشورها، چگونگی مراتب دریافت ویزا و کمک هزینه ی دانشجویی و موقعیت های شغلی دانشجویان هنر و طراحی نیز صحبت هایی شد.
اگر شما هم در این مراسم حضور داشتید نظر شما در رابطه با برنامه دیروز جه بود؟ و اگر در این مراسم نبودید مارا دنبال کنید تا علاوه بر اطلاع رسانی از سایر رویدادها، جزئیات بیشتری از مراسم دیروز را بخوانید.

  • هفته گرافیک ،
  • گرافیک ،

اخبار مرتبط
شنبه ۲۷ تیر ۹۴

پنجشنبه ۱۴ خرداد ۹۴

چهارشنبه ۹ اردیبهشت ۹۴


نظرات
هنوز نظری ثبت نشده است، شما اولین نفر باشید
نظر