• این بخش به زودی فعال خواهد شد
xلطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
پربازدیدترین ها
  • مطالب

  • جمعه ۲۰ شهریور ۱۳۹۴
  • نویسنده: vahid ghaderi

483
بازدید


(Snaith (Caribou, Manitoba,Daphni

 Daniel Victor "Dan" Snaith (متولد 1978)  یک تنظیم کننده و آهنگساز و همچنین رکوردینگ آرتیست کاناداییست که تحت نام های مستعار Caribou, Manitoba و Daphni فعالیت میکرده است.

 

 در ابتدا Snaith ترکهای خود را تحت نام مستعار  Manitoba رکورد و منتشر میکرد اما بعد از شکایت  Richard "Handsome Dick" Manitoba که قبلا از اعضای بند پانک Dictators بوده است، نام خود را به Caribou تغییر داد. و آلبوم  های خود را مجددا تحت نام جدید منتشر کرد.یکی از این آلبوم ها The Milk of Human بود که در سال ۲۰۰۵ بوسیله رکورد لیبل  Domino منتشر شده بود.

 

Snaith در زمان پرفورمنسهای لایو خود معمولا در  یک بند لایو به نوازندگی پرکاشن می پرداخت.در حال حاضر اعضای بند لایو  Snaith تشکیل شده از Ryan Smith, Brad Weber, and John Schmersal

Snaith می گوید ایده من در موسیقی قرار دادن صداهای مختلف  در کنار هم یا یک ملودی با یک روند آکوردی یا کلا یک مود صوتی است.طبق گفته  Snaith در یکی از مصاحبه هایش کنار هم قرار دادن ابزار فیزیکی و استفاده از آنها را اولیت کاری خود نمیداند. بلکه کنار هم قرار دادن ایده های فکری مختلف و استفاده از آنها را خصوصیت کاری خود میداند. 

 

Caribou در سال ۲۰۱۴ برنده جایزه  Essential Mix سال  Mixmag شد.و همچنین آلبوم   Our Love او در سال ۲۰۱۴ برنده جایزه  IMPALA Album سال شد.

 

 نکته ی قابل توجه در زندگی شخصی Snaith این است که در سال ۲۰۰۵ موفق به دریافت دکترای ریاضیات از Imperial College London شد.

 

Electronica, IDM, folktronica, neo-psychedelia, shoegazingازجمله سبکهایی هستند که Snaith در آنها فعالیت داشته.

 

همین طور که خود او نقل کرده است موسیقی او یک موزیک ذهنی است که متشکل از صداها ی electronic و درام ها و پرکاشن ها و همچنین استفاده از سازها ی فولکور و سازهایی مثل گیتار و بیس می باشد.

 

آلبوم ها

 

as Manitoba edit

2001: Start Breaking My Heart

2003: Up in Flames

as Caribou edit

2005: The Milk of Human Kindness

2007: Andorra

2010: Swim

2014: Our Love

as Daphni edit

2012: Jiaolong

 

 

 

 

 

نظرات
هنوز نظری ثبت نشده است، شما اولین نفر باشید
نظر