• این بخش به زودی فعال خواهد شد
xلطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
پربازدیدترین ها
  • مطالب

  • یکشنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۴
  • نویسنده: vahid ghaderi

560
بازدید


Solar Fields

‪‫‪‫Solar Fields نام مستعار الکترونیک موزیسین سوئدی Magnus Birgersson است.او تا کنون ۱۵ آلبوم ریلیز کرده است.موسیقی بازی زیبا و مهیج  Mirror's Edge برای شرکت  Electronic Arts متعلق به این آرتیست است.

 

Magnus Birgersson تنظیم کننده ، آهنگساز ، سوند دیزاینر و مولتی اینسترومنتالیست سوئدی اهل گوتنبرگ بند Solar Fields را در اواخر دهه ۱۹۹۰ تشکیل داد.

او در یک خانواده اهل موسیقی رشد کرد ودر دهه ۱۹۷۰  شروع به نواختن پیانو و سینتی سایزرها کرد.در اواسط ۱۹۸۰ شروع به تلفیق سینتی سایرها با کامپیوتر کرد.او علاوه بر موسیقی ambient خود همچنین به عنوان نوازنده گیتار در یک بند راک، یک پیانیست در یک بند فانک جز و نوازنده کیبورد در یک بند  drum and bass فعالیت دارد. 

 

او در حال حاضر با Vincent Villuis, a.k.a. AES Dana در بند H.U.V.A. Network و بند T.S.R که تشکیل شده از Daniel Segerstad و Johannes Hedberg از بند Carbon Based Lifeforms نیز همکاری  می کند.

 

اولین ریلیز انفرادی او یک آلبوم ambient به نام Reflective Frequencies بود.که در سال ۲۰۰۱ ریلیز شد.دو سال بعد این آلبوم مورد توجه Blue Moon Station قرار گرفت که در زمینه موسیقی ترنس و داون تمپو فعالیت داشتند.

آلبوم پنجم او به نام EarthShine در سال ۲۰۰۷ ریلیز شد. این آلبوم که یک آلبوم آپ تمپو بود و  سبکهایی مثلtrance, progressive, psychedelic, tribal و ambient در بر می گرفت  مورد استقبال گرم جامعه  psytrance  و   progressive قرار گرفت وهمین آلبوم باعث شد که او پیشنهاد موسیقی بازی  Mirror's Edge را از شرکت Electronic Arts دریافت کند.

از جمله سبکهای این آرتیست IDMambientpsybient,downtempo میباشد و موسیقی او تنوع بسیار دارد از فضاهای ریتمیک و مهیج تا فضاهای آرام و خلسه با معماری ظریف وحساس از جنس صداهی الکترونیک و ambient .

آلبوم ها    

  Reflective Frequencies 2001

Blue Moon Station 2003

Extended 2005

Leaving Home 2005

EarthShine 2007

Movements 2009

Mirror's Edge (EA™ Games Soundtrack) 2009

Altered – Second Movements  2010

Origin #01  2010

Until We Meet the Sky  2011

Random Friday  2012

Origin #02  2013

Red 2014

Green 2014

Blue 2014

نظرات
هنوز نظری ثبت نشده است، شما اولین نفر باشید
نظر